עובדים

  1. Home
  2. עובדים

העובדים שלך הם המפתח להצלחה

GPS לעסקים מאמינה כי העובדים הינם חוד החנית של העסק, העובדים הם אלה שמניעים את העסק קדימה בעזרת יחסי אנוש טובים, חשיבה עסקית ויכולת מכירות. לכן, בתור בעלי עסק אנחנו צריכים לדעת לאמן ולפתח את ההון האנושי בעסק, לגייס את האנשים המתאימים ביותר, לכתוב ספר נהלים ולעבוד על פיו, לעסוק בפיתוח הצוותים שלנו וולעמוד ביעדים שהצבנו.

לעיתים נושא העובדים הינו העקב אכילס של העסק, היכולת של מנהלי העסק לחלוש על מגוון תחומים בעסק ובנוסף על תחום העובדים היא משימה קשה, שלעיתים לא מצליחה. 

העובדים של העסק חשובים עד כדי כך שהם לעיתים קובעים במודע או שלא את קצב ההתפתחות של העסק, את רווחיותו ועוד, לכן, חלק מתוכנית שיפור העובדים התייעלותם והגברת תפוקותיהם נחלקת לשלושה מושגים מרכזיים בגדר חובה בכל עסק:

  1. תוכנית תגמול ויעדים.
  2. שייכות ומחוברות לעסק.
  3. משמעות, אופק והתחברות לחזון.

המטרה: שכל עובד ידע מה תפקידו על המגרש בזירה העסקית והבנה משותפת שאנו עובדים יחד בתור קבוצה החותרת לניצחון, אין שחקן יחיד על המגרש, מדובר במשחק קבוצתי!

GPS לעסקים בעלת ניסיון רב, מדגישה שהעבודה מתחילה בגיוס העובדים, גיוס ממוקד ואפקטיבי של העובדים תורם רבות להצלחתם בעסק, כמו כן רצוי שהעובדים הנמצאים בעסק יהיו מרוצים, דבר שמגביר את התועלת האישית של כל אחד ואחד מהם, החיבור שהעובדים מרגישים, למקום העבודה, לשאר העובדים, מגיעה יחד עם תחושת הסיפוק שתורמת רבות להתפתחות וצמיחת העסק. ראינו בעבר מקרים שתפוקת עשרה עובדים דומה לחמישה עובדים מרוצים אשר יודעים מה תפקידם, מרגישים חלק מהעסק ורוצים לקחת חלק בעשייה המשותפת.

כל עסק בשבילנו הוא נכס בעל חשיבות! וכמו כן בכל עסק עובדים אנשים! ואנשים הינם המפתח להצלחה! גיוס עובדים מתאימים ורווחת העובדים אצלך בעסק הם המפתח לכך שהם יעמדו לצידך ויתנו את המקסימום לטובת העסק.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

Menu